به نظر می‌رسد که برای نخستین‌بار در تاریخ سینما شاهد همکاری نام‌های بزرگی همچون تام کروز و کوئنتین تارانتینو خواهیم بود.

کوئنتین تارانتینو کارگردان و نویسنده مشهور سینما برای ساخت آخرین فیلم خود تحت عنوان The Movie Critic (منتقد سینما) آماده می‌شود که در کالیفرنیا سال ۱۹۷۷ میلادی ایالات متحده آمریکا جریان داشته و تاکنون تنها می‌دانیم که برد پیت به عنوان نخستین بازیگری به شمار می‌رود که به این پروژه ملحق شده است؛ اثری مورد انتظار که روایت‌گر داستانی جنجالی حول محور یک منتقد خواهد بود.

در حالی که اطلاعات چندانی از تیم بازیگری و افراد پشت صحنه در دسترس نمی‌باشد اما جف اسنایدر، لیکر مشهور رسانه‌های اجتماعی در تازه‌ترین گزارش خود به اتفاقی جنجالی اشاره کرده که می‌تواند هر مخاطبی را حسابی به وجد بیاورد. گزارشی مبنی بر همکاری تام کروز با کوئنتین تارانتینو تا به ایفای نقشی کوتاه در فیلم The Movie Critic منجر شود.

به همین منظور نیز این بازیگر ۶۱ ساله آمریکایی درصدد تغییر برنامه‌ پروسه فیلم‌برداری ماموریت غیرممکن ۸ بوده تا بتواند در آخرین فیلم کارگردان پرآوازه هالیوود به ایفای نقش بپردازد. البته که این گزارش فعلاً در حد شایعه بوده و هیچگونه تاییدیه‌ای از سوی تام کروز و یا کوئنتین تارانتینو منتشر نشده است.

به نظر شما همکاری ۲ تن از نام‌های محبوب و مشهور هالیوود می‌تواند به خودی خود تبلیغی برای فیلم The Movie Critic بوده باشد؟

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط funkhabari