فیلم‌ها و نسخه‌های فرعی بیشتری از فرنچایز Predator توسط استودیو قرن بیستم در حال توسعه هستند.

فیلم Prey پیش‌درآمدی برای مجموعه فیلم‌های «غارتگر» بود که توانست مورد توجه بینندگان و طرفداران این مجموعه قرار بگیرد. این اثر سینمایی را دن تراختنبرگ کارگردانی کرده و حالا نیز قرار است این فرنچایز را بیشتر گسترش بدهد و آثار بیشتری از آن بسازد.

به تازگی گزارش شده که دن تراختنبرگ قرار است پروژه دیگری را از این فرنچایز توسعه بدهد که Badlands نام دارد. بنابر گزارش‌های منتشر شده، این اثر سینمایی تازه دنباله مستقیمی برای فیلم‌های قبلی این مجموعه نخواهد بود. این در حالی است که فیلم Prey 2 نیز در دست توسعه قرار دارد و قرار است ادامه داستان شخصیت اصلی داستان با بازی امبر میدتانر را روایت کند.

علاوه بر این، نسخه‌های فرعی دیگری نیز از فرنچایز «غارتگر» در دست توسعه قرار دارند. با این حال، در میان هفت فیلمی که تاکنون از این فرنچایز ساخته شده، هیچ بازیگری در دو فیلم حضور نداشته و این اولین بار در این مجموعه خواهد بود که امبر میدتانر در دنباله‌ای از این فرنچایز نقشش را بازآفرینی می‌کند.

فیلم‌نامه فیلم Badlands را دن تراختنبرگ به همراه پاتریک آیسون قلم زده و به نظر می‌رسد که مدتی طولانی در حال توسعه بوده چراکه تولید این فیلم ممکن است از ماه ژوئیه سال جاری میلادی شروع شود.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari