نقدها و نمرات بازی Asgard’s Wrath 2 از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند. با ما همراه باشید.

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

IGN 10/10

Asgard’s Wrath 2 یک بازی جهان باز پرمحتوا و پولیش شدۀ نقش‌آفرینی برای واقعیت مجازی است؛ اثری که همیشه می‌خواستم آن را بازی کنم و حتی می‌توانم بگویم با یکی از بهترین عناوین نقش‌آفرینی در سال‌های اخیر طرف هستیم. با چهار کاراکتر و داستان منحصر به فرد، مبارزات عالی و رضایت‌بخش، سیستم نقش‌آفرینی دقیق و پاداش‌دهنده، داستان فوق‌العاده و حالت دانجن کراولینگ روگ‌لایت کامل، این شاهکار در تمامی زمینه‌ها به اهداف خود دست پیدا می‌کند و این کار را در قالب خروجی واقعیت مجازی انجام می‌دهد. پس از ۹۰ ساعت تجربۀ اثر، من همچنان مشتاق هستم که به آن بازگردم.

GGRecon 10/10

Asgard’s Wrath 2 تحسین‌برانگیزترین بازی در زمینۀ نمایش قدرت غوطه‌وری واقعیت مجازی در بین تمامی آثاری هست که تجربه کرده‌ام. حتی پس از تکمیل این نقد و بررسی، همچنان بی‌صبرانه منتظرم تا به بازی برگردم و آن را ادامه دهم. بازی پر از رمز و راز و سیستم‌های چند لایه است و با گذر زمان بهتر و بهتر می‌شود؛ یک RPG عظیم ارزشمند.

Siliconera 9/10

این بازیِ واقعاً جذاب، به خوبی ساخته شده و تنها مشکلاتی که با آن‌ها روبه‌رو شدم کیفیت منسوخ تکسچر در بعضی اوقات، اکشن پولیش نشده و تعدادی باگ بود که در زمان عرضه باید برطرف شده باشند.

GameStar 8.3/10

یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی VR تا به امروز که از نسخۀ قبل فراتر می‌رود.

UploadVR 6/10

یک کمپین واقعیت مجازی مستحکم در Asgard’s Wrath 2 وجود دارد. موضوع این است که آیا کسی هستید که از آن لذت ببرد و با مشکلات جانبی کنار بیاید یا خیر.

نقدها و نمرات Asgard’s Wrath 2 منتشر شدند [به‌روزرسانی شد] - گیمفا
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
نقدها و نمرات Asgard’s Wrath 2 منتشر شدند [به‌روزرسانی شد] - گیمفا
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

source

توسط funkhabari