مدتی می‌شود که یک پورت غیر رسمی از عنوان Spider-Man 2 بر روی PC منتشر شده و حالا این نسخه اکنون به طور کامل از ابتدا تا انتها قابل بازی است.

Marvel’s Spider-Man 2 سال گذشته به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های فرست پارتی سونی برای PS5 منتشر شد. مدتی قبل، اسناد فاش شده از اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) نیز تایید کردند که پورت PC این بازی تا سال ۲۰۲۵ در دسترس قرار خواهد گرفت.

حمله‌ی سایبری به اینسامنیاک منجر به افشای اطلاعات گسترده‌ای از برنامه‌های آینده این استودیو شد و در همین راستا، فایل‌های بیلد نسخه‌ی PC بازی Marvel’s Spider-Man 2 به بیرون درز کرد. طراحاد ماد با کار روی این پورت، آن را در ماه گذشته منتشر کردند. این پورت غیر رسمی در ابتدا از مشکلات زیادی رنج می‌برد، اما مادسازان در طی این مدت به خوبی روی آن کار کرده‌اند و اکنون از ابتدا تا انتها قابل بازی است.

یک ویدیو در یوتیوب بهبودهای این پورت غیررسمی را نشان می‌دهد. در حالی که این پورت از نظر کیفی هنوز با نسخه‌ی PS5 بازی Spider-Man 2 فاصله دارد، اما وضعیت آن از قبل بسیار بهتر است. باگ‌ها و مشکلات گرافیکی همچنان وجود دارند، اما طولی نخواهد کشید که این مشکلات به سرعت برطرف شوند. توییت اخیر PC Focus نیز نشان می‌دهد که اکنون می‌توان بازی را در این حالت به صورت کامل تجربه کرد.

همچنین توییتر PC Focus تصویری را منتشر کرد که به حالت New Game Plus اشاره دارد. این ویژگی هنوز در نسخه‌ی PS5 وجود ندارد و باعث تعجب است که پورت غیر رسمی نسخه‌ی PC این بازی از قبل دارای این حالت باشد. اینسامنیاک گیمز اخیراً اعلام کرده است که حالت مذکور در تاریخ ۷ مارس (۱۷ دسامبر) در دسترس بازیکنان PS5 قرار خواهد گرفت.

در ماه گذشته ادعا شد که سونی روی حذف پورت غیر رسمی نسخه‌ی PC بازی Spider-Man 2 در فضای مجازی کار می‌کند. بنابراین پورت مذکور دیگر به آسانی در دسترس نیست، اما کاربران ممکن است با جستجوی زیاد در اینترنت فایل‌های آن را پیدا کنند.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari