مدتی پیش پیش، نقدها و نمرات بازی Banishers: Ghosts of New Eden منتشر شدند. با ما همراه باشید.

گیمفا نیز به همراه سایر نشریه‌های معتبر، نقد و بررسی خود را از Banishers: Ghosts of New Eden منتشر کرد که بخش نتیجه‌گیری آن را در ادامه مطالعه می‌کنید:

Gamefa 8/10

بازی Banishers: Ghosts of New Eden، اثری سرگرم‌کننده و جذاب است که با وجود رنج بردن از تنوع پایین دشمنان و مشکلات دوربین، همچنان در بخش داستان و محتوا قدرتمند ظاهر می‌شود و خصوصا به لطف Haunting Case‌ها، وقایع بسیار جذاب و درگیرکننده‌ای را برای مخاطبان تدارک دیده است. اگر داستان، شخصیت پردازی و وقایع غافلگیرکننده برای شما از مبارزات مهم‌تر هستند، قطعا این اثر می‌تواند به تجربه‌ای ماندگار برای شما تبدیل شود.

مصطفی زاهدی

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

GameReactor UK 9/10

فعالیت‌ها و المان‌های RPG متوسط بازی Banishers: Ghosts of New Eden باعث نمی‌شوند داستان جذاب آن صدمه‌ای ببیند. شما از اولین لحظه جذب قصۀ آنتیا و رِد خواهید شد.

AreaJugones 8.5/10

پس از پایان Banishers: Ghosts of New Eden، با اطمینان می‌توانم بگویم که با یکی از بهترین‌های ۲۰۲۴ طرف هستیم. اگر به دنبال داستانی درگیرکننده، لحظات هیجان‌انگیز، انیمیشن‌های عالی، هیولاهای هولناک و تصمیم‌گیری‌های سخت هستید، Banishers انتظاراتتان را برآورده خواهد کرد. به طور خلاصه، این بازی نیمه جهان باز نقش‌آفرینی بدون شک یکی از بهترین بازی‌های استودیوی Don’t Nod محسوب می‌شود.

IGN 7/10

داستان به یاد ماندنی و کیس‌های کاراگاهی الهام‌بخش Banishers: Ghosts of New Eden باعث می‌شوند تا با نقاط ضعف آن کنار بیاییم.

Slant Magazine 6/10

حتی یک انتخاب و تصمیم‌گیری وجود ندارد که چالش‌برانگیز باشد. حتی اگر عواقبی در کار باشد، سیستم مبارزات که به شکل خنده‌داری آسان است، آن را زیر سوال می‌برد.

نقدها و نمرات Banishers: Ghosts of New Eden منتشر شدند گیمفا
نقدها و نمرات Banishers: Ghosts of New Eden منتشر شدند گیمفا

source

توسط funkhabari