به تازگی، دو تریلر از بازی مورد انتظار Marvel’s Wolverine فاش شده که گیم‌پلی محصول و موارد دیگری را به نمایش می‌گذارند.

نکات برجسته

  • اطلاعات بیشتری از Marvel’s Wolverine به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است.
  • اخیراً دو تریلر جدید از بازی با تمرکز بر مبارزات، اکتشاف و کات‌سین‌ها در شبکه اجتماعی ردیت (Reddit) به اشتراک گذاشته شده‌اند.
  • عنوان مورد بحث قرار است در سال ۲۰۲۶ منتشر شود.

در دسامبر سال گذشته (آذر ۱۴۰۲)، اطلاعات زیادی از Marvel’s Wolverine فاش شد که گیم‌پلی ۱۵ ساعته بازی را لو داد و جزئیات زیادی را مانند گنجاندن چندین شخصیت قابل بازی، فاش نمود.

با این حال، دو ماه بعد، کاربران کنجکاو در ردیت ویدیوی جالب دیگری را پیدا کردند. یک پست اختصاص داده شده به افشاگری مذکور، تریلر داخلی Marvel’s Wolverine از استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) را نشان می‌دهد.

چرا اهمیت دارد: این تریلر نگاهی اجمالی به آنچه اینسامنیاک گیمز می‌تواند در شوکیس رسمی پلی استیشن در اواخر امسال نشان دهد را به نمایش می‌گذارد.

تریلر مورد بحث، چشم‌انداز این تیم برای Marvel’s Wolverine را نشان می‌دهد؛ همچنین عناصر گیم‌پلی مانند پیمایش، مبارزه و … را نیز برجسته می‌کند. علاوه بر این، ویدیوی مورد بحث فضای بازی را نیز به نمایش می‌گذارند. Marvel’s Wolverine با لحنی تیره همراه خواهد شد و تم‌های بالغ را در یک روایت سینمایی ادغام می‌کند.

در همین حال، تریلر دوم بر روی کیفیت سینمایی و بصری تمرکز دارد. هر شخصیت بسیار دقیق به نظر می‌رسد و زمینه را برای هدف استودیو تا نسخه نهایی آماده می‌کند.

از آنجایی که انتظار می‌رود این بازی در سال ۲۰۲۶ عرضه شود، تریلرها نشان‌دهنده بیلد نهایی نیستند. با این حال، آن‌ها برای بازی‌ای که بیش از دو سال از انتشار آن فاصله داریم، چشمگیر به نظر می‌رسند.

افشای اطلاعات اینسامنیاک گیمز تأیید کرد که توسعه‌دهنده قصد دارد از تمام چیزهایی که کنسول پلی استیشن ۵ ارائه می‌دهد استفاده کند. بنابراین، به احتمال زیاد نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را هدف قرار خواهد داد، در حالی که به دنبال ارائه تصاویری مثال‌زدنی است. بسیاری از این جاه‌طلبی‌ها هم‌اکنون در دو ویدیوی مذکور قابل مشاهده هستند.

تریلر داخلی اینسامنیاک گیمز نسخه شیک‌تری از گیم‌پلی را نشان می‌دهد؛ از جمله ویژگی‌هایی که بخشی از بیلد قابل بازی نبودند؛ مانند قطعه قطعه کردن و غیره. امیدواریم طی ماه ژوئن ۲۰۲۴ (خرداد ۱۴۰۳) و در یک شوکیس رسمی، شاهد ظاهری زیباتر از پلی استیشن باشیم.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari