یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت Electronic Arts پس از تصمیم به تعطیلی دو بازی ورزشی موبایلی خود، برای اخراج تعداد اندکی از کارکنان برنامه‌ریزی می‌کند.

این خبر در گزارش جدید رسانه Gamesindustry.biz بیان شده است. گفته شده است تعطیل شدن دو عنوان موبایلی شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، بر اخراج تعداد کمی از کارکنان تاثیر خواهد گذاشت.

بر اساس این گزارش، الکترونیک آرتز این تصمیم را پس از بستن EA Sports MLB Tap Sports و F1 Mobile Racing گرفته است. با این حال، شرکت مذکور دقیقاً تعداد کارمندان اخراجی را به دنبال این تصمیم اعلام نکرده است. این شرکت برخی موارد را در گفتگو با Gamesindustry.bi به طرفداران ارائه کرد.

الکترونیک آرتز می‌گوید این یک تصمیم دشوار است که می‌داند بر جوامع پرشوری که این بازی‌ها را تجربه کرده و از آن لذت برده‌اند، تأثیر می‌گذارد و آن را ساده در نظر نمی‌گیرد. با این حال، این شرکت ممکن است هنوز برنامه‌هایی برای یک بازی MLB دیگر در آینده داشته باشد.

الکترونیک آرتز به طرفداران اطمینان داد که از طریق همکاری مداوم با مدیریت فرمول یک به حق امتیاز F1 خود متعهد هستند. بنابراین، احتمالاً ساخت یک بازی دیگر از این سری در دست بررسی است.

اخیراً اعلام شده است که بازی F1 Mobile Racing به خریدهای درون برنامه‌ای پایان می‌دهد و فروشگاه‌های App بازی را حذف می‌کنند. خوشبختانه، بازیکنان همچنان می‌توانند تا ۲۴ مه (۴ خرداد) از ارز درون بازی خود استفاده کنند. در آن زمان این بازی غیر قابل دسترس خواهد شد.

اخراج‌های الکترونیک آرتز تنها یکی از موارد متعددی است که در آن استودیوهای مختلف همچنان به کاهش نیروی کار خود ادامه می‌دهند. استودیوی ZA/UM، توسعه‌دهنده بازی Disco Elysium، هفته‌ی گذشته اخراج تعدادی از کارکنان خود را تایید کرد.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari