بنا به تایید سونی (Sony)، بازی Rise of the Ronin از یک منوی ساخت شخصیت پرجزئیات برخوردار بوده و از رنگ مو تا صدای شخصیت اصلی، همگی قابل شخصی‌سازی خواهند بود.

همانطور که Rise of the Ronin به زمان عرضه‌اش در ماه آینده‌ میلادی نزدیک‌تر می‌شود، سونی و توسعه‌دهنده‌ آن، تیم نینجا (Team Ninja)، به افشای جزئیات جدید در ارتباط با این عنوان اکشن نقش آفرینی و جهان‌ باز ادامه می‌دهند؛ به‌ طوری‌ که اخیراً توسعه‌دهنده‌ بازی اطلاعات گسترده‌ای را در مورد مکانیک‌های مبارزه‌ای آن منتشر کرده است. علاوه بر این، جزئیات بیشتری نیز در صفحه رسمی پلی استیشن بازی در قالب تعدادی پرسش و پاسخ ارائه گشته.

به عنوان نمونه، تأیید شده که Rise of the Ronin دارای ویژگی خلق و شخصی‌سازی شخصیت خواهد بود. اگرچه تیم نینجا قبلاً اظهار کرده که قهرمان این عنوان یک شخصیت کاملاً بسط داده شده با پس‌زمینه‌ای کامل است، با توجه به اطلاعات مربوط به پرسش و پاسخ‌ها در صفحه‌ پلی‌استیشن بازی، بازیکنان همچنان می‌توانند عناصر مختلف قهرمان از جمله شکل صورت و بدن، صدا، مو و موارد دیگری را شخصی‌سازی کنند.

پرسش‌ و پاسخ‌های مشابه همچنین تایید می‌کنند که Rise of the Ronin دارای قابلیت بازی چهارنفره (اما بدون PvP) خواهد بود و با سه حالت دشواری (شامل حالت آسان، برخلاف بازی‌های سابق تیم نینجا از قبیل Wo Long و Nioh) انتشار خواهد یافت.


عنوان Rise of the Ronin در روز ۲۲ مارس سال جاری میلادی (۳ فروردین‌ ۱۴۰۳) برای پلی استیشن ۵ عرضه خواهد گشت.

نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari