نقدهای سریال The Walking Dead: The Ones Who Live منتشر شده و به نظر می‌رسد که این اثر نمرات خوبی از منتقدان گرفته است.

سریال «مردگان متحرک: آن‌هایی که زنده‌اند» نسخه فرعی تازه‌ای از این فرنچایز به شمار می‌رود که به تازگی پخش آن شروع شده است. این سریال داستان ریک گرایمز و میشون را روایت می‌کند و بار دیگر با حضور اندرو لینکلن در نقش شخصیت ریک است.

منتقدان بر این باور هستند که سریال «مردگان متحرک: آن‌هایی که زنده‌اند» بدون اینکه آن مقیاس بلاک‌باستری خودش را از بین ببرد، تعادل بسیار خوبی بین گذشته و حال ایجاد کند و اثری جذاب برای طرفداران قدیمی این فرنچایز به شمار می‌رود.

تاکنون در وب سایت راتن تومیتوز ۱۵ نقد برای سریال «مردگان متحرک: آن‌هایی که زنده‌اند» منتشر شده که امتیاز ۸۷ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۵۵ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۷ نقد منتشر شده برای آن است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهانی درباره این سریال را مشاهده می‌کنید.

نظر منتقدان درباره سریال مردگان متحرک: آن‎‌هایی که زنده‌اند

  • راتن تومیتوز | ۱۵ نقد – امتیاز ۸۷ درصد
  • متاکریتیک | ۷ نقد – امتیاز ۵۵ از صد
سریال the walking dead the ones who live
سریال The Walking Dead The Ones Who Live

«۸۰/۱۰۰ IGN | منتقد: مت فاولر»

برای قسمت‌هایی که از این سریال دیدم، این اثر توانسته به خوبی به موفقیت برسد البته به جز چند مورد که طرح داستان به انتخاب شخصیت‌های قانع‌کننده و جالب نیاز داشت. برای کسانی که سال‌ها منتظر جواب بودند، سریال «مردگان متحرک: آن‌هایی که زنده‌اند» غم‌انگیز، شوم و رضایت‌بخش است.

«۷۰/۱۰۰ Paste Magazine | منتقد: ترنت مور»

بسیاری از نسخه‌های فرعی این فرنچایز داستان‌های جدیدی را بازگو می‌کنند ولی این سریال تازه سعی ندارد که آینده این فرنچایز باشد و این مسئله اصلا هیچ ایرادی ندارد. این سریال بیشتر تجدید دیداری است که سرانجام برخی از سوالات بی‌پاسخ طرفداران را جواب می‌دهد.

«۵۰/۱۰۰ Variety | منتقد: جسیکا لیسی»

برای طرفداران که به شدت روی داستان ریک و میشون سرمایه‌گذاری کردند، این سریال سرانجام پایانی که آن‌ها آرزویش را داشتند را به ارمغان می‌آورد اما این طرفداران فقط بخشی از بی‌شمار طرفدار این سریال در زمان اوجش است. پس از داستان‌سرایی و جهان‌سازی موفق سریال Dead City و سریال Daryl Dixon۷، این سریال بیشتر غیرضروری احساس می‌شود.

«۵۰/۱۰۰ Collider | منتقد: چیس هاچینسون»

این سریال همانند فصلی تازه از داستانی گسترده احساس می‌شود که اگر به شکل ماهرانه‌تری روایت می‌شد، می‌توانست شاعرانه‌تر نیز باشد ولی در عوض سازندگان سریال تصمیم گرفتند تا روی جنبه‌های نمایشی متمرکز شوند.

«۴۰/۱۰۰ RogerEbert | منتقد: کایا شونیاتا»

سریال «مردگان متحرک: آن‌هایی که زنده‌اند» از جهان بیش از پف کرده این فرنچایز رنج می‌برد و علیرغم کارهای زیبای دو بازیگر اصلی‌اش، اصلا نتوانسته به پتانسیل کامل خودش دست پیدا کند.

source

توسط funkhabari