فیلم و سریال محبوب و جذاب Mission: Impossible 7 و The Last of Us موفق به کسب جایزه در جشنواره انجمن بازیگران فیلم شده‌اند.

رویداد جوایز انجمن بازیگران فیلم عصر دیروز در لس آنجلس ایالات متحده آمریکا برپا شد تا آثار سینمایی و تلویزیونی سال ۲۰۲۳ میلادی در شاخه‌های مختلف به رقابت با یکدیگر بپردازند. جشنواره‌ای که میزبان آثار درخشان و جذابی بود و مجموعه تلویزیونی The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) و فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (مأموریت: غیرممکن – روزشمار مرگ) موفق شدند تا در شاخه‌های مربوط به حوزه تلویزیون و سینما جایزه بهترین و برجسته‌ترین اجرای اکشن توسط گروه بدلکاری را از آن خود نمایند.

اکانت رسمی جشنواره انجمن بازیگران فیلم در صفحه اینستاگرام ضمن تشکر از عوامل آخرین بازمانده از ما و ماموریت غیرممکن ۷، سکانس‌ها و بدلکاری‌های به تصویر کشیده شده در این آثار را مورد تحسین قرار داد.

نکته قابل توجه به رقبای این آثار مربوط می‌شود که در حوزه تلویزیون شاهد حضور سریال‌های The Mandalorian، Beef، Ahsoka و Barry و در حوزه سینما شاهد حضور فیلم‌های John Wick: Chapter 4، Guardians of the Galaxy Vol. 3، Barbie و Indiana Jones and the Dial of Destiny بودیم. اوایل امسال The Mandalorian موفق به کسب جایزه بهترین بدلکاری از سوی جشنواره امی شده بود.

دستاورد The Last of Us به همینجا ختم نشده و این اقتباس تلویزیونی از یکی از موفق‌ترین فرنچایزهای تاریخ بازی‌های ویدیویی موفق شده تا جایزه بهترین بازیگر مرد در یک سریال درام را برای نقش آفرینی پدرو پاسکال به همراه داشته باشد. بازیگری که در هنگام کسب این جایزه نسبت به وضعیت فصل دوم اعلام نمود که دست اندرکاران HBO سخت مشغول پروسه تولید بوده و زحمتی چندین‌ برابر را نسبت به فصل نخست در دستور کار خود قرار داده‌اند.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط funkhabari