اسکارلت جوهانسون در نخستین تجربه کارگردانی خود به سراغ ساخت فیلمی تحت عنوان Eleanor the Great رفته است.

اسکارلت جوهانسون مشهور و پردرآمد هالیوود که به عنوان بازیگر نقش نمادین بیوه سیاه در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، پس از حضوری ۳۰ ساله در سینما و تلویزیون و نقش آفرینی در آثاری مطرح و شناخته شده که نامزدی در جشنواره اسکار را برایش به همراه داشته است، قصد دارد تا برای نخستین‌بار در زندگی تجربه کارگردانی یک فیلم سینمایی را با اثری تحت عنوان Eleanor the Great (النور کبیر) رقم بزند.

اثری درام به نویسندگی توری کامن که حول محور زنی ۹۰ ساله به نام النور جریان دارد که پس از ۷۰ سال زندگی با بهترین دوستش، تصمیم می‌گیرد تا به شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا نقل مکان کرده و شروعی جدید در زندگی‌ را رقم بزند. نقل مکانی که سبب می‌شود تا با وقایع تازه‌ای روبرو شده و به طبع دوستان جدیدی نیز پیدا نماید. در این گیر و دار، آشنایی النور با جوانی ۱۹ ساله موجب بروز اتفاقات غیرمنتظره‌ای شده که مفهوم متفاوتی در زندگی برایش خواهد داشت.

طبق گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری ورایتی، نخستین تجربه کارگردانی اسکارت جوهانسون میزبان حضور بازیگرانی نظیر جون اسکویب، چیویتل اجیوفور، جسیکا هکت و ارین کلیمن خواهد بود. اثری که توسط خود شخص بازیگر بیوه سیاه دنیای سینمایی مارول تهیه‌کنندگی می‌شود.

فیلم Eleanor the Great که به صورت مشترک توسط کمپانی‌های سونی پیکچرز کلاسیک و تری‌استار پیکچرز ساخته می‌شود، در حال حاضر از هیچ تاریخ اکرانی بهره نبرده است.

منبع: Comingsoon

source

توسط funkhabari