مارتین اسکورسیزی به صحبت درباره فیلم بعدی خود پرداخته که اثری حول محور عیسی مسیح خواهد بود.

مارتین اسکورسیزی کارگردان مشهور، صاحب سبک و ۸۱ ساله آمریکایی که آخرین ساخته او تحت عنوان Killers of the Flower Moon (قاتلان ماه گل) حسابی جنجالی ظاهر شده و نقدهای تند و تیزی را دریافت کرده، برای پروژه سینمایی بعدی خود به سراغ اثری دینی-تاریخی رفته و قصد دارد تا فیلمی حول محور زندگی عیسی مسیح را به تصویر بکشد تا حدی که برای ساخت آن حتی به سراغ پاپ فرانسیس نیز رفته است.

این هنرمند دوست داشتنی که از عقاید کاتولیک منحصر به فردی برخوردار می‌باشد، به سبب حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی واقع در شهر برلین آلمان درباره پروژه سینمایی عیسی مسیح خود به صحبت پرداخت و اعلام نمود که:

در حال تجزیه و تحلیل آن هستم. این که چه مدل فیلمی خواهم ساخت، فعلاً نمی‌دانم و از بابتش اطمینان ندارم اما در نظر دارم تا اثری متفاوت و منحصر به فرد بسازم که در عین سرگرم کردن مردم، ذهن آن‌ها را به چالش کشیده و تفکربرانگیز ظاهر شود. با این حال در حال حاضر از چگونگی انجام این کار مطمئن نیستم.

مارتین اسکورسیزی در ادامه با بیان این که به موضوعاتی حول محور عیسی مسیح علاقه شدیدی دارد، اعلام نمود که فعلاً قصد استراحت داشته و کار بر روی این پروژه را پس از پایان فصل جوایز هالیوود آغاز خواهد کرد.

این که فیلم اختصاصی عیسی مسیح چه لحن و داستانی خواهد داشت، فعلاً مشخص نیست. با این حال می‌دانیم که محصول نهایی نسبت به تمامی ساخته‌های مرتبط پیشین جلوه متفاوتی داشته و بینندگانش را شوکه خواهد کرد.

منبع: Comingsoon

source

توسط funkhabari