تانیا واتسون (Tanya Watson)، یکی از بنیانگذاران استودیوی Squanch Games، سازنده‌ی عنوان High on Life، به تیم رهبری بخش فرست پارتی Xbox پیوسته است.

Xbox استعدادهای جدیدی را به بخش فرست پارتی خود اضافه نموده و در همین راستا، یکی از بنیان‌گذاران استودیوی Squanch Games در بخشی از تیم رهبری استودیوهای بازی‌سازی خود استخدام کرده است.

خانم واتسون در این باره، با انتشار پستی در صفحه‌ی لینکدین خود گفت:

بسیار خوشحالم که اعلام کنم اخیراً به عنوان بخشی از تیم رهبری استودیوهای بازی‌سازی Xbox به مایکروسافت ملحق شده‌ام. این زمان‌ برای صنعت ما چالش‌برانگیز است و من بسیار خوش شانس هستم این فرصت را دارم که در چنین استودیوهای مهمی مشارکت کنم. من مشتاقانه منتظر سفر پیش رو هستم.

استودیوی Squanch Games در سال ۲۰۱۶ توسط جاستین رویلند (Justin Roiland) و تانیا واتسون تاسیس شد. واتسون در سال ۲۰۲۱ هنگامی که بازی High on Life در دست توسعه بود، این استودیو را ترک کرد. وی سپس به عنوان مدیر اجرایی و رییس استودیوی Bad Robot Games منصوب شد. تانیا واتسون همچنین سابقه‌ی ۸ سال فعالیت در شرکت اپیک گیمز (Epic Games) را دارد و روی عناوینی مانند Gears of War و Fortnite کار کرده است. او در اوایل دوران کاری خود به عنوان مهندس توسعه نرم‌افزار در مایکروسافت کار کرده بود.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari