اگرچه که لوئیس پولمن قراردادی را برای حضور در فیلم Thunderbolts امضا کرده اما از بروز هرگونه اطلاعات نسبت به نقش خود خودداری نموده است.

یکی از فیلم‌های مورد انتظار دنیای سینمایی مارول Thunderbolts (تاندربولتز) نام دارد که برای نخستین‌بار شرورها و ضدقهرمانان سابق این فرنچایز را در کنار یکدیگر قرار داده تا به مقابله با تهدیدی بسیار خطرناک بپردازند. فیلمی تیم محور که توسط جک شریر کارگردانی شده و از بازیگرانی نظیر فلورنس پیو، سباستین استن، دیوید هاربر و وایات راسل بهره می‌برد که پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره مدتی می‌شود که پروسه فیلم‌برداری‌اش به صورت رسمی آغاز شده است.

یکی از مهمترین نکاتی که طرفداران را نسبت به فیلم نام برده شده حسابی به وجد آورده، شایعه حضور یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های دنیای کمیک به نام سنتری می‌باشد که اساساً به عنوان سوپرمن مارول از وی یاد شده است. شخصیتی که در ابتدا طبق شایعات استیون ین برای ایفای نقش آن انتخاب شده بود که به سبب مشغله کاری از پروژه جدا شد تا اخبار ضد و نقیضی حول محور لوئیس پولمن ۳۱ ساله به گوش برسد که جایگزین بازیگر سابق مجموعه تلویزیونی مردگان متحرک شده است.

در حالی که تاکنون اعلامیه رسمی از سوی استودیو مارول و یا شخص کوین فایگی برای حضور سنتری در فیلم تاندربولتز به گوش نرسیده اما شایعات حول محور لوئیس پولمن به حدی چشمگیر ظاهر شده که می‌توان حضور وی در دنیای سینمایی مارول را قطعی دانست. با این حال در جریان یک فرش قرمز زمانی که از وی من باب حضور بر سر صحنه فیلم‌برداری تاندربولتز سوال شد، در پاسخ اعلام کرد که:

لحظات مفرحی را در ساحل ونیز واقع در سانتا مونیکا سپری می‌کنم. هرجایی که باد من را ببرد، رهسپار خواهم شد.

انکار حضور در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی MCU تبدیل به عادتی تکراری و قابل پیش بینی از سوی بازیگران هالیوودی شده است. با توجه به روندی که برای فیلم‌های مرد عنکبوتی ۳ و ۴ شگفت‌انگیز به وقوع پیوست، چندان نمی‌توان به سخنان لوئیس پولمن اعتماد کرد و می‌توان گفت که با بر زبان آوردن چنین سخنی حضور خود را در قامت سنتری رد نکرده است.

فیلم Thunderbolts برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر (۳۰ آذر ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط funkhabari