نقدها و نمرات بازی The Outlast Trials از سوی نشریه‌های معتبر در حال انتشار هستند. با ما همراه باشید.

گیمفا نیز به همراه سایر نشریه‌های معتبر، نقد و بررسی The Outlast Trials را منتشر کرد که بخش نتیجه‌گیری آن را در ادامه مطالعه می‌کنید:

Gamefa 6.5/10

The Outlast Trials می‌تواند به عنوان یک نسخه‌ مستقل در جهان این فرنچایز، تجربه‌ای سرگرم‌کننده‌ باشد. اگر به دنبال یک بازی ترسناک چندنفره هستید یا چندان برای یک ترس عمیق، روانشناسانه و فلسفی در یک بازی تک‌نفره نیستید عطشی ندارید و بیشتر به دنبال عنوانی ترسناک با حال و هوای فیلم‌های Saw می‌گردید، تهیه‌ این بازی برایتان منطقی خواهد بود. با این حال، اگر به این دسته تعلق ندارید، تجربه‌ آن را چندان دلچسب نخواهد یافت.

مهدی رضایی

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

۸/۱۰ +GamesRadar

The Outlast Trials هجومی شیطانی از ترس‌ها به سمت شما است که پریکوئل یک فرنچایز فرقه‌ای را در قالب چندنفرۀ PvE ارائه می‌دهد. با نقشه‌ها و ماموریت‌های جدید، بازی از حالت دسترسی زودهنگام خارج شد. استودیوی Red Barrels شروعی قوی را برای بازی سرویس محور ترسناک خود رقم می‌زند – اما باید ثابت شود آیا در ادامه نیز بازی طوری به‌روز می‌شود که ما را مجاب کند تا به آن بازگردیم.

IGN 7/10

در حالی که بازی از دسترسی زودهنگام خارج می‌شود، The Outlast Trials یک بازی ترسناک کوآپ لذت‌بخش و منحصر به فرد است، اما خیلی سریع‌تر از چیزی که پیشبینی می‌کردم به تکرار می‌افتد. هر یک از بخش‌ها (ترایال‌ها) به اندازۀ کافی به لطف ترس بیش از حد خود سرگرم‌کننده هستند (با وجود آنتاگونیست‌های تکراری)، و هوش مصنوعی دشمن هم به اندازۀ کافی تهاجمی است که من را درگیر نگه دارد. اما تنها با دو باس اصلی و ۵ مرحله، به اندازۀ کافی تنوع و پیش‌روی‌های مختلف وجود ندارد. درجه‌های سختی مختلف که آزاد می‌شوند نیز نمی‌توانند ماموریت‌‌ها را پویاتر کنند. اضافه کردن محتویات بیشتر به داستان و شکل‌گیری عمیق‌تر آن می‌توانست عمر بیشتری به بازی بدهد. The Outlast Trials با خشونت بیش از حد خود چندین ساعت شما را سرگرم خواهد کرد و خاطره‌های جالبی برایتان رقم خواهد زد، اما زمانی که تمامی محتویات آن را انجام دادید، سریع خسته‌کننده می‌شود.

VG247 6/10

اگر شما از ترس بی‌مغز و غیرمنطقی و مشاهدۀ سناریوهای شوکه کنندۀ خشن لذت می‌برید، چه با دوستان و چه تنهایی، بازی The Outlast Trials ارزش ۲۹.۹۹ دلار را برایتان دارد، اما اگر انتظار دارید در سرتاسر سال ۲۰۲۴ بازی را تجربه کنید و تکراری نشود، باید انتظارات خود را پایین بیاورید.

نقدها و نمرات بازی The Outlast Trials منتشر شدند - گیمفا
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
نقدها و نمرات بازی The Outlast Trials منتشر شدند - گیمفا
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

source

توسط funkhabari