مایک یبارا (Mike Ybarra)، مدیر سابق ایکس باکس، بازی‌های فرست پارتی پلی استیشن را به عنوان آثاری که ارزش تجلیل دارند، تحسین کرده است.

مدیرعامل سابق شرکت Blizzard Entertainment و مدیر اجرایی سابق ایکس باکس، در توییتر/X نظر خود درباره عنوان Horizon Forbidden West که اخیراً برای رایانه‌های شخصی منتشر شده است را به اشتراک گذاشت. او از Nixxes Software، استودیویی که پورت مذکور را توسعه داده، تمجید کرد و گفت که بازی مورد بحث یکی از گرافیکی‌ترین عناوینی است که تا به حال تجربه کرده. او اضافه نمود که این پورت با جدیدترین فناوری‌های رایانه شخصی اجرا می‌شود.

یکی دیگر از کاربران توییتر/X به شوخی به او پاسخ داد و گفت نظرات او نشان‌ می‌دهد که به دنبال استخدام در Sony Interactive Entertainment است. یبارا در پاسخ خود به این موضوع اشاره کرد که او صرفاً در حال تجربه بازی‌های عقب افتاده خود است. او گفت دیگران نباید از اینکه پلی استیشن به موفقیت می‌رسد عصبانی شوند و در عوض، باید آن را جشن بگیرند. به نظر مایک یبارا، Sony Interactive Entertainment در این نسل فراتر از وعده‌های خود ظاهر شده است.

مایک یبارا مطمئناً حق دارد دیدگاه‌های مثبت خود را نسبت به عناوین فرست پارتی پلی استیشن داشته باشد، اما ما احساس می‌کنیم که Sony Interactive Entertainment تاکنون و در نسل فعلی نتوانسته به وعده‌های خود عمل کند. برخی از استودیوهای اصلی آن، مانند Naughty Dog و Sucker Punch Productions، هنوز عنوانی نسل نهمی برای پلی استیشن ۵ منتشر نکرده‌اند. با این اوصاف، استودیوهایی مانند Insomniac Games نیز وجود دارند که از زمان عرضه کنسول مذکور در سال ۲۰۲۰، به طور مداوم مشغول ساخت و انتشار بازی‌های پلی استیشن ۵ بوده‌اند. در نهایت، این را به خوانندگان واگذار می‌کنیم تا تصمیم بگیرند که با نظرات مایک یبارا موافق هستند یا مخالف.

source

توسط funkhabari