دیوید لینچ در حال توسعه انیمیشن سینمایی Snootworld است و خودش قرار است آن را کارگردانی کند.

تقریبا بیست سال از زمانی که دیوید لینچ فیلمی را کارگردانی کرده، می‌گذرد و حالا این فیلمساز افسانه‌ای و برجسته پروژه جدیدی را در دست توسعه دارد و به دنبال تکمیل کردن آن است. این کارگردان برای اولین بار قرار است انیمیشنی سینمایی بسازد که Snootworld نام دارد و فیلم‌نامه آن را به همراه کارولین تامپسون قلم زده است.

در مصاحبه‌ای تازه دیوید لینچ اظهار داشته که او اخیرا این پروژه را به سرویس آنلاین نتفلیکس ارائه کرده ولی آن‌ها قبولش نکردند. دیوید لینچ گفته:

انیمیشن Snootworld به نحوی داستانی به سبک قدیم دارد و برخلاف انیمیشن‌های امروزی است که جوک‌های سطحی دارند. افسانه‌های قدیمی چندان مورد استقبال قرار نمی‌گیرند چراکه مردم نمی‌خواهند آن‌ها را تماشا کنند. اکنون دنیا متفاوت است و جواب رد دادن راحت‌تر از جواب مثبت است.

با اینکه سرویس آنلاین نتفلیکس جواب رد به این پروژه دیوید لینچ داده است اما این فیلمساز همچنان به دنبال تأمین‌کننده مالی برای این پروژه است. دیوید لینچ اکت میانی فیلم‌نامه این انیمیشن را نوشته و این در حالی است که اکت ابتدایی و پایانی آن را نیز کارولین تامپسون نوشته است، فیلم‌نامه‌نویسی که سابقه نگارش فیلم‌نامه فیلم Edward Scissorhands و فیلم The Nightmare Before Christmas را در کارنامه خودش دارد.

این احتمال وجود دارد که در صورت تأمین بودجه لازم برای ساخت این انیمیشن، خود دیوید لینچ این پروژه را کارگردانی کند ولی ممکن است که این کار را به عهده دخترش، جنیفر، نیز بگذارد، کسی که در دنیای سریال به عنوان کارگردان توانسته عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

منبع: collider

source

توسط funkhabari