بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وبسایت Insider Gaming، بازی Prince of Persia: Sands of Time کاملاً نسبت به آنچه رونمایی شد، تغییر کرده و رویکردی متفاوت را پیش گرفته است.

سه سال پیش، برای اولین بار از ریمیک عنوان Prince of Persia: Sands of Time رونمایی شد، اما پروسۀ تولید خوب پیش نرفت و چندین بار تاخیر خورد. در مه ۲۰۲۲، رسماً اعلام شد که وظیفۀ توسعۀ این اثر از Ubisoft Pune و Ubisoft Mumbai به شعبۀ Montreal انتقال پیدا کرده است و پروژه در مرحلۀ مهمی از توسعه قرار دارد.

Insider Gaming در گزارش جدید خود می‌نویسد که هر چه از تریلر رونمایی دیده‌اید را کنار بگذارید، زیرا این ریمیک به صورت داخلی از پایه بازسازی یا ریبوت شده است. اگرچه اعلامیۀ رسمی Ubisoft متذکر می‌شود که شعبۀ Montreal بر پایۀ آنچه Pune و Mumbai ساخته بودند کار خود را پیش می‌برد، اما گویا چنین نیست. طبق ویدیوی ارسال شده برای وبسایت Insider Gaming، ویدیویی که به شرط عمومی نشدن در اختیار آن‌ها قرار گرفته، کاملاً نسبت به تریلر رونمایی متفاوت است. با توجه به وضعیت بازی در ویدیوی لیک شده، این اثر در مراحل ابتدایی توسعه به سر می‌برد و احتمالاً مدتی طولانی تا انتشار فاصله دارد.

یکی از منابع داخلی گزارش می‌دهد که Prince of Persia: Sands of Time Remake حالا «رویکردی واقع‌گرایانه» دارد. همه چیز از پایه ساخته شده؛ از تحول صفر تا صدی گرافیک گرفته تا انیمیشن‌ها و مکانیک‌های جدید برای مبارزات و پارکور. شروع از صفر برای پروژه رخ داده، بدان معنا که داستان از نو نوشته شده، موشن کپچر دوباره صورت گرفته و گیم‌پلی رویکردی جدید دارد.

یکی دیگر از تغییرات در پروژه این است که دیگر Yuri Lowenthal برای ایفای نقش خود باز نخواهد گشت. دلیل این امر هنوز مشخص نیست.

منابع داخلی اعتقاد دارند که به‌زودی Ubisoft خبرهای جدیدی از این بازی به اشتراک گذاشت، اما تاریخ عرضه مشخص نیست.

source

توسط funkhabari