کمپانی آمازون در ادامه روند تولیدات پرهزینه و جذابش این بار به سراغ فرنچایز محبوب Yakuza: Like a Dragon رفته تا لایو اکشن تلویزیونی آن را به ارمغان بیاورد.

یکی از قدیمی‌ترین و جذاب‌ترین فرنچازهای تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی به Yakuza (یاکوزا) ساخته استودیو RGG مربوط می‌شود که حق و حقوق آن توسط کمپانی سگا اداره می‌شود. فرنچایزی که آخرین نسخه از آن تحت عنوان Like a Dragon: Infinite Wealth چند ماهی می‌شود که منتشر شده و نه تنها میانگین نمرات قابل توجهی را دریافت نموده، بلکه با استقبال شگفت انگیز طرفدارانش نیز مواجه گشته و فروش قابل قبولی را تا به امروز به ثبت رسانده است.

چنین محبوبیتی سبب شده تا کمپانی آمازون به سراغ این فرنچایز رفته و ساخت لایو اکشن Yakuza: Like a Dragon را به عنوان یک مجموعه تلویزیونی ۶ قسمتی در دستور کار قرار دهد. یک لایو اکشن سراسر اکشن و زد و خورد که توسط تاکه ماساهارو و تاکیموتو کنگو کارگردانی شده و قهرمان نمادین این سری بازی‌ها یعنی کازوما کیریو نیز توسط تاکه‌ئوچی
ریوما نقش آفرینی خواهد شد. ناکامورا یوگو و شان کراچ نیز وظیفه نویسندگی فیلم‌نامه این پروژه مورد انتظار را بر عهده خواهند داشت.

طبق گزارشات منتشر شده، این لایو اکشن تلویزیونی وقایع بین بازی‌های Yakuza 0 و Yakuza Kiwami را پوشش داده که مربوط به سال‌های ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۵ میلادی خواهد شد؛ جایی که یک جنگجو رنج دیده یاکوزا با چالش‌های اساسی در زندگی مواجه شده و برای محافظت از دوستان و عزیزانش مجبور می‌شود تا اتفاقات غیرمنتظره و مرگباری را تجربه نماید. کمپانی آمازون قصد دارد تا جنبه دیده نشده و درام زندگی کازوما کیریو را به معرض نمایش بگذارد.

مجموعه تلویزیونی Yakuza: Like a Dragon طی ۲ بخش در تاریخ ۲۵ اکتبر (۴ آبان) و ۱ نوامبر (۱۱ آبان) از طریق سرویس استریم آمازون پرایم دردسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت که هر بخش شامل ۳ قسمت خواهد بود.

منبع: ورایتی

source

توسط funkhabari