پیش‌نمایش‌های منتشر شده از Elden Ring Shadow of The Erdtree نشان می‌دهد که مدت زمان گیم‌پلی این بسته الحاقی مورد انتظار بین ۳۰ الی ۴۰ ساعت است.

پس از انتشار پیش‌نمایش‌های Elden Ring Shadow of The Erdtree هیجان برای این بسته الحاقی افزایش یافته است. این پیش‌نمایش‌ها اطلاعات جدید زیادی را فاش کرده‌اند و جزئیاتی از سه ساعت ابتدایی بازی را ارائه می‌دهند.

به نظر می‌رسد که استودیوی FromSoftware بار دیگر فراتر از انتظارات عمل کرده است. در میان اطلاعات دیگر، ظاهراً پیش‌نمایش‌ها تأیید می‌کنند که در این بسته الحاقی حدود ۳۰ تا ۴۰ ساعت محتوا در انتظار بازیکنان است. از آنجایی که Shadow the Erdtree چهل دلار قیمت دارد، برخی از طرفداران نگران بودند که FromSoftware نتواند این قیمت‌گذاری را توجیه کند.

همچنین گفته شده است که نقشه این DLC تقریباً به اندازه مجموع Limgrave و Weeping Peninsula خواهد بود. این بدان معنی است که نقشه به طور قابل ملاحظه‌ای بزرگتر از آنچه خواهد بود که در ابتدا انتظار می‌رفت. همچنین این بسته الحاقی ۸ نوع سلاح و ۱۰ باس اصلی جدید را معرفی می‌کند.

طرفداران همچنین می‌توانند انتظار داشته باشند که زمان بازی بر اساس میزان مهارت آن‌ها تغییر کند. افرادی که با باسها و مناطق خاصی دست و پنجه نرم می‌کنند، ممکن است مدت زمان بیشتر طول بکشد و کل زمان بازی را به بیش از ۵۰ ساعت برساند. نکته جالب است که این بسته الحاقی برای افرادی که با تجربه هستند، سخت و چالش‌برانگیز خواهد بود.

اگر نخواهید همه بخش‌های بازی را کاوش کنید، می‌توانید بازی پایه را در کمتر از ۵۰ ساعت به پایان برسانید. بنابراین مدت زمان ۳۰ الی ۴۰ ساعت برای یک بسته الحاقی باید بیش از اندازه کافی باشد. برای بازیکنانی که به دنبال پیشرفت بیشتر هستند، گزینه تکمیل ۱۰۰ درصدی همواره وجود دارد.

بسته الحاقی Elden Ring Shadow of The Erdtree در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ (۱ تیر ۱۴۰۳) برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس‌ باکس وان و PC منتشر خواهد شد.

source

توسط funkhabari