به تازگی تریلری برای فصل دوم انیمه سریالی Tower of God منتشر شده که نیم نگاهی از درون آن را به نمایش در می‌آورد.

انیمه سریالی «برج خدا» محصولی از سرویس آنلاین کرانچی‌رول است که با فصل اول خودش توانست مورد توجه بیننده‌های زیادی قرار بگیرد و حالا نیز این بینندگان و طرفداران نیز می‌توانند در تابستان سال جاری میلادی منتظر فصل دوم از این انیمه سریالی جذاب باشند و در همین راستا نیز تریلری برای آن منتشر شده است.

تریلر تازه منتشر شده برای فصل دوم انیمه سریالی «برج خدا» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، بازگشت شخصیت‌های آشنا و محبوب را نوید می‌دهد. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که استودیو انیمه سازی The Answer Studio مسئولیت ساخت این فصل را برعهده داشته و در این راستا نیز با کارگردان آکیرا سوزوکی همکاری کرده است.

انیمه سریالی «برج خدا» بر اساس مانهوایی به همین نام ساخته شده و اولین فصل از آن نیز در بین تاریخ ماه آوریل تا ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی پخش شده بود. فصل اول سریال شامل ۱۳ قسمت بود که توانست مورد توجه طرفداران بسیار زیادی قرار بگیرد. با وجود موفقیت فصل اول، قبلا آشکار نشده بود که آیا فصل‌های بعدی آن ساخته می‌شوند یا خیر.

در حال حاضر جزئیات چندانی از فصل دوم انیمه سریالی «برج خدا» آشکار نشده اما بینندگان و طرفداران می‌توانند به تماشای این تریلر تازه منتشر شده بنشینند و نیم نگاهی از درون اتفاقات و داستان فصل دوم این اثر داشته باشند. فصل دوم قرار است ادامه اقتباس داستان از مانهوا را در پیش بگیرد و پخش این فصل نیز از ماه ژوئیه شروع خواهد شد.

منبع: collider

source

توسط funkhabari