در میان مجموعه بازی‌های پلی استیشن در سال جاری، LEGO Horizon Adventures متمایزترین است. این بازی بر اساس دنیای Horizon Zero Dawn خواهد بود و سفر کوتاه‌ و کمدی Aloy را روایت خواهد کرد. Aloy در این داستان، برای یافتن مادرش تلاش می‌کند و در نهایت، درگیر حادثه‌ای بزرگ‌تر می‌شود. جیمز ویندلر (James Windeler)، کارگردان روایی، در مصاحبه با رسانه GameSpot اشاره کرد که مقیاس بازی، در حد و اندازه منبع الهامش نیست.

مدت زمان لازم برای اتمام بازی، حدودا هفت الی هشت ساعت تخمین زده می‌شود و دیگر محتوای اضافه‌ آن بعدا معرفی خواهند شد:

این بازی نه تقلید است و نه یک بازگویی وفادارانه‌. می‌خواستیم شوخ‌ طبعی را، به عنوان یکی از مشخصه‌های اصلی LEGO، به این IP اضافه کنیم و مطمئن باشیم که بازی جذابیت بالایی دارد. تمام جهان و جزئیات فرنچایز را نساختیم و داستانی را روایت کردیم که بخشی از روح اصلی و مضامین آن را در بر گرفته است. بیشتر شبیه به الهام از این فرنچایز است.

در نتیجه برخی از موضوعات سنگین‌تر نادیده گرفته خواهند شد:

واقعا برخی از موضوعات پیچیده‌تر و تاریک را در پس‌زمینه کنار گذاشتیم. این ایده‌ها در بازی وجود دارند ولی بسیار کم‌رنگ هستند. داستان بیشتر در زمان حال اتفاق میافتد و حول محور دختری در جریان است که به دنبال مادرش می‌گردد و در این بین، با خطرات احتمالی روبه‌رو می‌شود.

ویندلر این بازی را به یکی از آثار LEGO با حضور شخصیت‌های دنیای Horizon Zero Dawn تشبیه می‌کند. چنین رویکردی مطمئنا جذاب خواهد بود و احتمالا باعث شود تا مخاطبان بیشتری مجذوب این فرنچایز شوند.

بازی LEGO Horizon Adventures در تعطیلات امسال، روی پلی استیشن ۵، PC و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

source

توسط funkhabari