در ماه ژوئن شاهد شروع اکران فیلم‌های متفاوتی در ژانر‌های مختلف بودیم که همچنان برروی پرده هستند.

سال ۲۰۲۳ سال بزرگی برای سینما پس از همه‌گیری کرونا بود و فیلم‌هایی مثل باربی، اوپنهایمر و قاتلین ماه گل توانستند فروش بسیار خوبی را در این سال داشته باشند. سال ۲۰۲۴ میزبان فیلم‌های مورد انتظار زیادی است که بعضی از آن‌ها هم‌اکنون درحال اکران هستند.

در ماه مه نیز فیلم‌های متفاوتی برای تمام سنین پخش شد، مانند فیلم کمدی و اکشن The Fall Guy و فیلم‌های ترسناکی مثل I Saw The TV Glow و Tarot. در ماه ژوئن نیز شاهد فیلم‌های جالب توجهی هستیم و با آخرین سری از مجموعه فیلم‌های Bad Boys و یک فیلم ترسناک از خانواده شیامالان به خوبی آغاز شده است.

۱۰- Bad Boys: Ride or Die

بهترین فیلم‌ های درحال اکران 2024 - گیمفا - سینما...........

کارآگاهان مایک لوری و مارکوس برنت در دنباله‌ی فیلم Bad Boys For Life محصول ۲۰۲۰ برای ماموریت جدیدی بازگشته‌اند. فیلم Bad Boys: Ride or Die به کارگردانی عادل و بلال، داستان لوری و برنت را دنبال می‌کند که درباره فساد در اداره پلیس میامی تحقیق می‌کنند و کاپیتانشان کنراد هاوارد به همکاری با مافیای رومانی متهم شده است. اما یک تله باعث می‌شود تا لوری و برنت تحت تعقیب قرار بگیرند و مجبور می‌شوند تا خارج از چارچوب قانون برای حل این پرونده پیچیده تلاش کنند.

۹- Watchers

بهترین فیلم‌ های درحال اکران 2024 - گیمفا - سینما...........

فیلم Watchers در ژانر ترسناک ماورالطبیعه به نویسندگی و کارگردانی ایشانا نایت شیامالان، اولین تجربه‌ی او در قامت کارگردان است. این فیلم براساس رمانی به همین نام نوشته‌ی ای. ام. شاین است و درباره دختری ۲۸ ساله و هنرمندی به اسم مینا می‌باشد که در جنگل‌های ایرلند گیر می‌افتد. وقتی که پناهگاهی پیدا می‌کند، این پناهگاه به کابوسی تبدیل می‌شود، زیرا او به همراه سه غریبه در اتاقی گرفتار می‌شود که دیوار شیشه‌ای و چراغ برقی دارد که در هنگام غروب روشن می‌شود. هر شب، موجودات مرموزی آن‌ها را تعقیب می‌کنند و باید به موقع خودشان را به پناهگاه برسانند، پیش از اینکه این موجودات آن‌ها را به چنگ بیاندازند.

۸- Young Woman and the Sea

بهترین فیلم‌ های درحال اکران 2024 - گیمفا - سینما...........

فیلم Young Woman and the Sea یک درام بیوگرافی به کارگردانی یوآخیم رونینگ می‌باشد و براساس رمانی به همین نام نوشته‌ی گلن استاوت ساخته شده است. این فیلم داستان گرترود ترودی ادرلی را روایت می‌کند، قهرمان شنای آمریکایی که مدال طلای المپیک را در سال ۱۹۲۴ کسب کرد. دو سال بعد، ادرلی اولین زنی شد که ۲۱ مایل را در کانال مانش شنا کرد، مسیری که موفقیت در آن اصلا آسان نبود.

۷- In A Violent Nature

بهترین فیلم‌ های درحال اکران 2024 - گیمفا - سینما...........

فیلم In A Violent Nature در ژانر اسلشر توسط کریس نش نوشته و کارگردانی شده است. در این فیلم شاهد بیداری جسد پوسیده‌ی جانی با روحیه‌ی انتقامی حاصل از یک جنایت شصت ساله هستیم و او در مسیر انتقامی که می‌خواهد بگیرد قتل‌های بی‌رحمانه‌ای را انجام می‌دهد. چیزی که این فیلم را خاص می‌کند این است که بیشتر فیلم از زاویه دید جانی روایت می‌شود.

۶- The Garfield Movie

بهترین فیلم‌ های درحال اکران 2024 - گیمفا - سینما...........

گربه‌ی سخنگوی دوست داشتنی اما تنبل یعنی گارفیلد با یک انیمیشن سینمایی دیگر بازگشته است. فیلم The Garfield Movie توسط مارک دیندال کارگردانی شده و داستان دیدار غیرمنتظره‌ی گارفیلد و پدرش، ویک، را روایت می‌کند. این ماجرا گارفید و اودی را به ماجراجویی‌ای می‌برد که آن‌ها را از زندگی راحتشان دور می‌کند و با ویک وارد یک سرقت می‌شوند. این فیلم سومین سری از مجموعه‌ آثار سینمایی شخصیت گارفیلد است.

۵- Furiosa: A Mad Max Saga

بهترین فیلم‌ های درحال اکران 2024 - گیمفا - سینما...........

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga جدیدترین سری از مجموعه فیلم‌های مد مکس است و در عین حال اسپین آف و پیش‌درآمد فیلم Mad Max: Fury Road می‌باشد. این فیلم سال‌ها قبل از فیلم Fury Road رخ می‌دهد و داستان فیوریای جوان را روایت می‌کند که توسط بایکرها و به رهبری دیمنتوس، ربوده می‌شود. درحالی که برای حکومت شهر سیتادل دعوا است، فیوریسا برای بازگشت به خانه نقشه می‌کشد که کار راحتی نخواهد بود.

۴- IF

بهترین فیلم‌ های درحال اکران 2024 - گیمفا - سینما...........

فیلم IF اثری کمدی و فانتزی به نویسندگی و کارگردانی جان کرازیسنکی است. داستان درباره دختری به اسم بی (Bea) است که می‌تواند دوست‌های خیالی دیگران را ببیند. او آن‌ها را IFs خطاب می‌کند و می‌فهمد آن‌ها توسط بچه‌هایی که دیگر بزرگ‌ شده‌اند ترک شدند. همسایه‌ی او یعنی کَل نیز می‌تواند این دوست‌های خیالی را ببیند، پس تصمیم می‌گیرد تا با کمک او IFs ها را به بچه‌هایشان برساند.

۳- The Strangers: Chapter 1

بهترین فیلم‌ های درحال اکران 2024 - گیمفا - سینما...........

فیلم The Strangers: Chapter 1 در ژانر ترسناک هیجانی توسط رنی هارلین کارگردانی شده است. داستان درباره مایا و رایان است که سراسر کشور را سفر می‌کنند تا زندگی جدیدی را در شمال غربی اقیانوس آرام آغاز کنند. وقتی که ماشین آن‌ها در ایالت اورگان خراب می‌شود، شب را در یک اقامتگاه می‌مانند، جایی که هدف سه غریبه‌ی مرموز و خطرناک خواهند بود.

۲- Kingdom of the Planet of the Apes

بهترین فیلم‌ های درحال اکران 2024 - گیمفا - سینما...........

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes حدود سیصد سال پس از اتفاقات فیلم War of the Planet of the Apes رخ می‌دهد و تمدن میمون‌ها را نشان می‌دهد که پس از اقدامات سزار شکل گرفته است؛ در همین حین نیز انسان‌ها سبک زندگی بدوی و وحشیانه‌ای را پیش گرفته‌اند. وقتی که پادشاه میمون‌ها، پروکسیموس سزار، از آموزه‌های سزار گمراه می‌شود و اقوام دیگر را به بردگی می‌گیرد و از اسلحه‌هایی که انسان‌ها ساخته‌اند استفاده می‌کند، نوا که یک میمون شکارچی است با دختر انسانی به نام مای همکاری می‌کند تا آینده میمون‌ها و انسان‌ها را تغییر دهد.

۱- The Fall Guy

بهترین فیلم‌ های درحال اکران 2024 - گیمفا - سینما...........

فیلم The Fall Guy اثری اکشن و کمدی به کارگردانی دیوید لیچ است که تا حدودی از سریالی با همین نام که در دهه‌ ۸۰ میلادی پخش می‌شد الهام گرفته است. کلت سیورز بدلکاری است که برای بازیگر معروفی به اسم تام رایدر بدلکاری می‌کند. او پس از یک مصدومیت خودش را بازنشسته می‌کند اما سال بعد دوباره باز می‌گردد، اما متوجه می‌شد که تام رایدر گم شده و باید تا قبل از اینکه فیلم کنسل شود، پیدایش کند.

منبع: ScreenRant

source

توسط funkhabari