اما رابرتز قرار است بار دیگر در فیلم سینمایی Fourth Wall با کمپانی Stampede Ventures همکاری کند.

اما رابرتز از جمله بازیگران جوانی است که سابقه همکاری با کمپانی Stampede Ventures را دارد و حالا قرار است بار دیگر با این کمپانی همکاری کند تا در فیلمی مهیج به نام Fourth Wall بازی کند، فیلمی که سکان کارگردانی آن را الکسیس اوستراندر در دست دارد که اولین تجربه کارگردانی سینمایی وی محسوب می‌شود.

فیلم‌نامه «دیوار چهارم» را نیز جری کونتوجیورگیس قلم زده است. این اثر سینمایی دومین همکاری اما رابرتز با این کمپانی به شمار می‌رود و اولین تجربه همکاری آن‌ها با فیلم عاشقانه و کمدی Space Cadet رقم خورده است، فیلمی که به زودی از سرویس آنلاین آمازون پرایم پخش خواهد شد.

فیلم «دیوار چهارم» حول محور یک ستاره کودک سابق از یک برنامه تلویزیونی از دهه ۹۰ میلادی با بازی اما رابرتز است که ربوده می‌شود و سپس در داخل یک بازسازی کامل از محل ساخت آن برنامه تلویزیونی همراه با باقی بازیگران بیدار می‌شود. در حالی که او در کل حرفه بازیگری‌اش سعی داشته تا از این نقش نمادین فاصله بگیرد اما حالا مجبور است تا بار دیگر در دنیای این نقش شیرجه بزند و برای اینکه زنده بماند باید برخی از نمادین‌ترین لحظات آن سریال را بازآفرینی کند.

مطمئنا اما رابرتز انتخاب بسیار خوبی برای حضور در این پروژه به شمار می‌رود چراکه خود او از سن ۹ سالگی به عنوان بازیگر فعالیت کرده است. اما رابرتز همچنین اخیرا در فصل دوازدهم سریال American Horror Story نقش‌آفرینی کرده و در آینده در مقابل تام الیس در سریال Second Wife محصول سرویس آنلاین هولو نقش‌آفرینی خواهد کرد.

منبع: deadline

پروفسور بی سواد

source

توسط funkhabari