فیلم Megalopolis ساخته فرانسیس فورد کاپولا قرار است در اواخر سال جاری میلادی اکران شود.

کمپانی لاینزگیت به تازگی اعلام کرده است که این کمپانی به صورت رسمی حق پخش فیلم جدید فرانسیس فورد کاپولا یعنی فیلم Megalopolis را به دست آورده است و در همین راستا نیز تاریخ اکرانی برای این اثر سینمایی در اواخر سال ۲۰۲۴ میلادی اعلام کرده است.

آدام فوگلسن از کمپانی لاینزگیت در همین رابطه بیان کرده:

فرانسیس فورد کاپولا فردی افسانه‌ای و برجسته است که برای بسیاری از ما، هدایای او به دنیای سینما یکی از الهام‌ها برای کار در صنعت سینما به شمار می‌رود. واقعا افتخار است که با او کار کنم و این داستان خارق‌العاده، جسورانه و کاملا منحصربه‌فرد را به روی پرده سینماها بیاوریم. در کمپانی لاینزگیت ما تلاش کردیم که محلی برای هنرمندان جسور ایجاد کنیم و فیلم «مگالوپلیس» نیز ثابت کرده که هیچ کس جسورتر از فرانسیس فورد کاپولا نیست.

فیلم «مگالوپلیس» اثری با هنرنمایی آدام درایور، جیانکارلو اسپوزیتو، ناتالی امانوئل، آبری پلازا، شیا لبوف، جان وات، لارنس فیشبرن، تالیا شیر، جیسون شوارتزمن، کاترین هانتر و داستین هافمن است. این اثر سینمایی در ماه مه سال جاری میلادی در ۷۷مین جشنواره فیلم کن اکران شده بود و نقدهای متوسطی از منتقدان دریافت کرد.

فیلم «مگالوپلیس» قرار است در تاریخ ۲۷ سپتامبر سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۶ مهر ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران شود. فرانسیس فورد کاپولا خودش بودجه ۱۲۰ میلیون دلاری برای ساخت این اثر سینمایی را پرداخت کرده است.

منبع: comingsoon

source

توسط funkhabari