بازیگر نقش آرتور مورگان در Red Dead Redemption 2 «مطمئن است که روزی نسخه سوم را خواهیم دید» اما می‌گوید روی حضور شخصیت او حساب نکنید.

راجر کلارک، بازیگر نقش آرتور مورگان در Red Dead Redemption 2، پس از گفتن اینکه «مطمئن است» روزی بازی سومی از این فرنچایز در دسترس خواهد بود، به طرفداران بارقه‌ای امید داده است. فقط انتظار حضور شخصیت او را نداشته باشید.

در ۵ دسامبر، راجر کلارک که بیشتر به خاطر ایفای نقش آرتور مورگان در بازی‌های Red Dead Redemption شناخته می‌شود، به یکی از طرفداران پاسخ داد و نظریه خود را در مورد یک بازی جدید در این فرنچایز به اشتراک گذاشت. وقتی از او در مورد احتمال تولید بازی Red Dead Redemption 3 سوال شد، این بازیگر پاسخ داد: «مطمئن هستم که روزی RDR3 را خواهیم دید. اما اینکه چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد، من مطلقاً هیچ ایده‌ای ندارم.»

تنها مشکل این پیش‌بینی این است که به نظر می‌رسد کلارک فکر می‌کند مورگان در دنباله ظاهر نمی‌شود: «روی دخالت آرتور هم حساب نکنید. احساس می‌کنم داستان او گفته شده است.»

قبل از امیدوار شدن، احتمالاً بد نیست به یاد داشته باشید که Red Dead Redemption 3 هنوز به طور رسمی معرفی نشده است. اگرچه کلارک یکی از اعضای کلیدی بازیگران است، اما وجود یک بازی را تأیید نمی‌کند، او فقط نظریه خود را در مورد آینده سری به اشتراک می‌گذارد. درست است که پنج سال از انتشار آخرین بازی Red Dead Redemption گذشته، اما این لزوماً به این معنی نیست که کار Rockstar با این سری تمام شده است. این استودیو احتمالاً در حال حاضر تنها به GTA 6 فکر می‌کند.

source

توسط funkhabari