instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
به مناسبت ۳۵ سالگی سری Metroid، شعبه‌ی ژاپن نینتندو به تازگی یک تیزر جدید را از بازی مورد انتظار Metroid Dread منتشر کرده است. علاوه بر این، شاهد یک گزارش جدید از سری Metroid Dread Report نیز هستیم. این گزارش جدید بر روی تاریخچه و داستان مجموعه تمرکز دارد.
اگر بازی Metroid: Samus Returns را به صورت ۱۰۰ درصد به اتمام رسانده باشید، احتمالاً پایان مخفی آن را به یاد دارید. تیزر جدید منتشر شده از سوی نینتندو شامل برخی از عناصر پایان ساخته‌ی قبلی استودیوی مرکوری‌استیم (MercurySteam) می‌شود.
آقای یوشیو ساکاموتو (Yoshio Sakamoto)، تهیه کننده‌ی Metroid Dread، در گذشته تایید کرده بود که این بازی وقایع چهار نسخه‌‌ی قبل سری را به بازی‌بازان جدید توضیح خواهد داد. پس احتمال دارد که ویدیوی منتشر شده، بخشی از ویدیوی آغازین Metroid Dread باشد. از آن‌ جایی که این بازی قرار است داستان مربوط به Metroid‌ها و شخصیت Samus Aran را به پایان برساند، طبیعی است که توسعه‌دهندگان خلاصه‌ای از رویداد‌های عناوین قبلی را در قالب یک ویدیو به بازی‌بازان نشان دهند.
برخلاف دیگر تریلر‌های منتشر شده از Metroid Dread، این بار دیگر خبری از ربات‌های کشنده و مرگبار این بازی یعنی EMMI نیست و تمام ویدیو بر روی Samus، وقایع نسخه‌های قبلی و همچنین Chozo‌ها، موجودات پیشرفته‌ای که Samus را پرورش داده و Metroid‌ها را به وجود آوردند، تمرکز دارد. این طور که به نظر می‌رسد، بازی‌بازان در بازی Metroid Dread از نزدیک با یک Chozo ملاقات کرده و اطلاعات بیشتری را از این نژاد کسب خواهند کرد.
آیا بالاخره دلیل ناپدید شدن ناگهانی Chozo‌ها را متوجه خواهیم شد؟ این موجودات به نوعی در تمام بازی‌های Metroid حضور داشته‌اند و نقش بسیار مهمی را در داستان این سری دارند. با توجه به این که Metroid Dread آخرین بازی در خط داستانی فعلی مجموعه است، آیا طرفداران پس از ۱۹ سال به پاسخ سوالات خود خواهند رسید؟
بازی Metroid Dread در تاریخ ۱۶ مهر ۱۴۰۰ (۸ اکتبر ۲۰۲۱) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.
دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
الان چون برچسب نینتندو خورده متا ۹۸ میگیره Neutral
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.