پس از مدت‌ها انتظار بالاخره دومین تریلر رسمی و پوسترهای جدید از فیلم هیجان انگیز و جذاب Deadpool & Wolverine با محوریت تقابل ولورین و ددپول منتشر شده است.

پس از ۶ سال بالاخره آرزوی دیرینه رایان رینولدز محقق شده و توانسته تا ولورین هیو جکمن را در مقابل شخصیت وید ویلسون در فیلم مورد انتظار و هیجان انگیز Deadpool & Wolverine (ددپول و ولورین) به کارگردانی شان لوی قرار دهد. رویداد بزرگ سینمایی که شاید در سال ۲۰۱۸ میلادی و هنگام تماشای فیلم ددپول ۲ دست نیافتنی به نظر می‌رسید اما با خریداری کمپانی فاکس قرن بیستم این امر توسط دیزنی محقق شد تا بالاخره در فاز پنجم دنیای سینمایی مارول شاهد حضور جهش یافته‌ها مخصوصاً لوگان دوست داشتنی باشیم که هر مخاطبی را به وجد آورده است.

پس از وعده دیشب استودیو مارول بالاخره امروز می‌توانیم شاهد دومین تریلر رسمی از ددپول و ولورین باشیم که مملو از سکانس‌های اکشن شگفت انگیز بوده و ۲ تن از شخصیت‌های محبوب دنیای کمیک را در مقابل یکدیگر قرار داده است. شخصیت‌هایی که هر جفتشان از توانایی نامیرایی بهره برده و در تریلر منتشر شده نیز این مسئله موجب خلق صحنه‌های جذابی شده است. در ادامه می‌توانید تریلر و پوسترها را مشاهده نمایید.

نکته حائز اهمیت به نمایش درآمده در این تریلر وجود تلپورت‌/پورتال به جهان‌های موازی می‌باشد که در دنیای سینمایی مارول به وسیله انگشتری خاص تنها توسط جادوگران محقق شده است. سکانسی که می‌تواند اشاره‌ای به حضور احتمالی دکتر استرنج و یا جادوگر دیگری داشته باشد.

فیلم Deadpool & Wolverine برای اکران در تاریخ تاریخ ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) برنامه ریزی شده است.

منبع: usatoday

source

توسط funkhabari