خون، خشونت، پول و مابقی قضایا
سریال بازی مرکب این روزها به حدی محبوب شده که نگو و نپرس! محبوبیت سریال به حدی بالاست که از نظر خیلی‌ها کمی غیر منطقی به نظر میاد و معلوم نیست چی شده که یک سریال کره‌ای با موضوعی تقریبا تکراری، چطور انقدر محبوب شده. آیا فقط بودن نتفلیکس پشت ماجرا و تبلیغات باعث این اتفاق شده؟ قطعا نه.
به سومین برنامه از سلسله برنامه‌های ویجیاتو سینما خوش آمدید. در این قسمت به سریال پربیننده این روزها یعنی Squid Game یا همان بازی مرکب بپردازیم که توانسته چند صد میلیون را به خودش جلب کند. دلایل محبوبیت اسکویید گیم یکی دو مورد نیستند و باید نگاهی جدی به این مساله داشت تا بتوانیم به محبوبیت بیش از حدش پی ببریم.
شما را دعوت می‌کنم تا این قسمت از برنامه ویجیاتو سینما را ببینید و نظر خودتان را هم درباره این سریال برایمان بنویسید. آیا Squid Game را دیدید و آن را دوست داشتید؟ نظرتان درباره‌اش چیست و فکر می‌کنید سریال ادامه خواهد داشت؟ بیایید در مورد Squid Game گپ بزنیم!
داداش همین طوری ادامه بده چون بچه های سینما و تلویزیون تو ویجیاتو کم کار بودند (غیر از اخبار) و اصلا ویدئو برای این بخش نداشتن و کارتون عالیه.
ب نظرم اگه ایده خوبی دارن باید ادامش بدن
آرش آخر ویدئو گفت اگه اسکویید گیم توش بازی ایرانی بود چه بازی میذاشتن؟ ما اصلا به همچین چیزی نیاز نداریم کمربند بازی، لبو، سیبیل اتشین و… همینطوری کشته میارن دیگه نیاز به این همه دفتر دستک نیست!
حتی نون بیار کباب ببر هم خطرناکه من یادمه بچه بودم یبار با داداشم بازی کردم تا دو روز دستم کبود بود… یه قل دو قل هم بازی‌های متنوعی داره کل شیش تا بازی رو میشد یه قل دو قل بازی کرد. بیست سوالی، تاپ تاپ خمیر، اسم فامیل و اتل متل توتوله رو دوست دارم ببینم مدل مرگ‌آورشون چطوری میشه.
ما منطقه خودمون یه بازی داریم دو گروه میشن سه تا سنگ میذارن رو زمین بهشون میگن دال بعد گروها نوبتی با سنگ باید دال های همدیگرو بزنن اولین گروهی که هر ۳ دال حرفیو بندازه برنده ست.
من سر این بازی ۳ بار نزدیک بود سرم بشکنه. من که میگم کیس خوبی برای یه بازی کشنده ستxD
ای دردم اومد تو نون بیار کباب ببر گفته بودیم اون یکی باس چشش و ببنده اون یکی یک وسیبه به دستش بزنه دختر خاله فاقدم چوبیکه از جنگل اورده بودیم و گرفت زد دستم بفنا رفتم🗿👐
عشق بریکینگ بد / خانه کاغذی/squid game
بخش مربوط به سینما و سریال واقعا خیلی خوب شده
چونکه متفاوته و تا حالا چیزی به این شکل ندیده بودیم
همچنین تو ایران تنها چیزی که از فیلم کره ای میدونن جومونگ هست و تمام
انیمه کایجی رو برو ببین
کایجی عین اسکویید گیمه
اولین پیام

چه تغییراتی روی اسپایدرمن از کمیک‌ها تا فیلم‌ها اعمال شده است؟

source

توسط funkhabari